LAMPY

HESMO PRODUKCJA

Od ponad 40 lat nieprzerwanie fascynuje nas oświetlenie! Delikatne i mocne, rozproszone i skupione, dekoracyjne i użytkowe. Blaski i błyski oprawione w kryształy, chrom, a nawet plusz. Nieograniczona liczba form, kształtów i materiałów. Klasyczne wzornictwo i futurystyczne projekty na miarę współczesności. Prostota, ale i wyszukane style. Funkcjonalność, ale i harmonia wrażeń. Oczywiste rozwiązania i niestandardowe środki wyrazu.
Od początku istnienia firmy stawialiśmy na jakość i różnorodność produkowanego przez nas oświetlenia, przy jednoczesnej potrzebie doskonalenia naszego zaplecza produkcyjnego i rozwoju kompleksowego systemu obsługi naszych Klientów. Lata obecności na rynku pozwoliły nam na zbudowanie ogromnego doświadczenia, ale także na poszerzenie zakresu naszej działalności.
Oświetlenie Hesmo w całości wykonujemy w Polsce przy użyciu rozwiniętych technologii i w oparciu o własny park maszynowy i biuro projektowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać ogromną elastyczność produkcyjną i cenową, dostosowaną do wymagań i potrzeb naszych Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów.
Wieloletnie doświadczenie na rynku oświetleniowym pozwoliło nam na nawiązanie kontaktów z najlepszymi producentami lamp w Europie i nie tylko. Zdobyte kontakty czynią z naszej firmy atrakcyjnego partnera co pozwoliło nam na uzyskiwanie najlepszych warunków handlowych, które przekładają się na zachęcającą ofertę.
W naszym salonie znajdziesz lampy włoskie, hiszpańskie, angielskie również skandynawskie czy kanadyjskie i oczywiście polskie.
Ilumni to jednak nie tylko oświetlenie. Dla naszych Klientów staramy się sprowadzać ciekawe dodatki do wszystkich wnętrz. Z naszą pomocą wyposażysz wnętrze w każdym stylu – Hampton, Vintage, Retro, Glamour czy styl skandynawski – nie stanowią dla nas żadnego problemu.