LAMPY I MEBLE SZYTE NA MIARĘ

O Nas

Ilumni to po pierwsze niepowtarzalny interior showroom znajdujący się w Krakowie.

Salon sprzedaży, który w wyjątkowy sposób prezentuje swoją ofertę – w ciekawym i przestronnym wnętrzu, nasi Klienci znajdą nie tylko bogatą, ciągle zmieniającą się ekspozycję naszych produktów, ale także mogą liczyć na fachową pomoc w doborze mebli, dodatków do wnętrz i oświetlenia spełniającego ich potrzeby, zarówno pod względem jego zastosowania, jak i walorów estetycznych. To miejsce, w którym jesteśmy ukierunkowani przede wszystkim na potrzeby Klienta indywidualnego – tak osoby prywatne, jak i projektantów i architektów wnętrz.ilumni_097


0005


Ilumni to także zespół specjalistów doświadczonych w obsłudze Klientów inwestycyjnych.

W sposób kompleksowy zaopatrujemy inwestycje w oświetlenie – od oświetlenia technicznego i awaryjnego, przez oprawy wnętrzowe, dekoracyjne i zewnętrzne, po oświetlenie specjalistyczne, jak np. podświetlenie basenów. Wykonujemy oprawy oświetleniowe zgodnie z projektami architektów odpowiedzialnych za konkretną inwestycję, jak również zapewniamy własną obsługę projektową zgodnie z wytycznymi Klienta. Współpraca z Klientami inwestycyjnymi jest wieloetapowa, jesteśmy przygotowani na każdy z nich – od poznania potrzeb i wymagań Klienta, przez konsultacje z projektantami i architektami, projektowanie właściwych rozwiązań i prezentację prototypów. Na każdym z tych etapów ściśle współpracujemy z Klientem, aby efekt końcowy był nie tylko zadowalający, ale zachwycający!Ilumni to również dodatki do wnętrz oraz meble. 

Meble tapicerowane, stoliki i konsole na chromowanych nogach, klasyczne świeczniki, eleganckie świeczki nowoczesne lustra, loftowe latarenki i wiele innych. Dodatki do wnętrz w każdym stylu to nasza specjalność. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem ale również producentem. U nas zamówisz stolik kawowy na wymiar czy konsolę z marmurowym blatem. Wykonujemy również regały z chromowanych elementów lub w kolorze jaki sobie wymarzysz.

 

 

ZAPRASZAMY!ilumni_020

Hanna Smolicz-Adamczak

Hanna Smolicz-Adamczak

Właściciel
Monika Frosztęga

Monika Frosztęga

Manager
Karolina Grzelec

Karolina Grzelec

Specjalista ds. sprzedaży