Ilumni Light, to po pierwsze niepowtarzalny interior showroom znajdujący się w Krakowie.

Salon sprzedaży, który w wyjątkowy sposób prezentuje swoją ofertę – w ciekawym i przestronnym wnętrzu, nasi Klienci znajdą nie tylko bogatą, ciągle zmieniającą się ekspozycję naszych produktów, ale także mogą liczyć na fachową pomoc w doborze mebli, dodatków do wnętrz i oświetlenia spełniającego ich potrzeby, zarówno pod względem jego zastosowania, jak i walorów estetycznych. To miejsce, w którym jesteśmy ukierunkowani przede wszystkim na potrzeby Klienta indywidualnego – tak osoby prywatne, jak i projektantów i architektów wnętrz.lumni Light, to także zespół specjalistów doświadczonych w obsłudze Klientów inwestycyjnych.

W sposób kompleksowy zaopatrujemy inwestycje w oświetlenie – od oświetlenia technicznego i awaryjnego, przez oprawy wnętrzowe, dekoracyjne i zewnętrzne, po oświetlenie specjalistyczne, jak np. podświetlenie basenów. Wykonujemy oprawy oświetleniowe zgodnie z projektami architektów odpowiedzialnych za konkretną inwestycję, jak również zapewniamy własną obsługę projektową zgodnie z wytycznymi Klienta. Współpraca z Klientami inwestycyjnymi jest wieloetapowa, jesteśmy przygotowani na każdy z nich – od poznania potrzeb i wymagań Klienta, przez konsultacje z projektantami i architektami, projektowanie właściwych rozwiązań i prezentację prototypów. Na każdym z tych etapów ściśle współpracujemy z Klientem, aby efekt końcowy był nie tylko zadowalający, ale zachwycający!Ilumni Light, to również dodatki do wnętrz oraz meble.

Meble tapicerowane, stoliki i konsole na chromowanych nogach, klasyczne świeczniki, eleganckie świeczki nowoczesne lustra, loftowe latarenki i wiele innych. Dodatki do wnętrz w każdym stylu to nasza specjalność. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem ale również producentem. U nas zamówisz stolik kawowy na wymiar czy konsolę z marmurowym blatem. Wykonujemy również regały z chromowanych elementów lub w kolorze jaki sobie wymarzysz.Ilumni Light, to sklep internetowy.

Chcąc się rozwijać i ułatwić Klientom zakupy, otworzyliśmy sklep internetowy, by móc dotrzeć do każdego zakątka Polski. Rozumiemy, z jaką łatwością można robić zakupy przez internet i chcemy sprostać aktualnym wymaganiom rynku, sprawiając, że zakupy mogą być jeszcze prostsze bez wychodzenia z domu. Dokładamy wszelkich starań, by szybko i sprawnie realizować zamówienia, które dotrą starannie zapakowane.Zapraszamy!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło